У Львові винесли вирок бойовику «ЛНР»

Суд у Львові визнав винним за трьома статтями бойовика, який причетний до масових обстрілів Сил оборони та цивільного населення на лінії зіткнення.

15.12.2023
У Львові винесли вирок бойовику «ЛНР»

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

43-річний уродженець Республіки Дагестан тривалий час проживав в Україні та отримав громадянство. У лютому 2022 року добровільно перейшов на бік ворога та вступив до незаконного збройного формування «народної міліції» терористичної організації «лнр».

Чоловік отримав військову форму, зброю та був зарахований до стрілецького полку на посаду стрілка. Спільно з військами загарбників чоловік брав активну участь в наступальних операціях, обстрілював мирне населення та знищував приватні помешкання на прифронтових територіях.

У липні цьогоріч під час боїв неподалік селища Курдюмівка Бахмутського району Сили оборони розбили полк рашистів та взяли зрадника в полон.

Йому призначено 15 років в’язниці.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.