У Львові створили найбільший в Україні тризуб з пасок

1000 пасок за 25 хвилин 17 секунд прикрасили й склали у найбільший в Україні тризуб.

08.04.2023
У Львові створили найбільший в Україні тризуб з пасок

У Львові встановили новий рекорд України – найшвидше задекорували та склали найбільший тризуб із пасок, пише у фейсбуці заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко.

“Красно дякую пекарні на дровах “Бойків дар”, ГО “Нескорені”, Львівській обласній раді, Юрію Холоду, Міжнародному штабу допомоги українцям (МШДУ) та генеральному директору Книги рекордів України Ані Крисюк, генеральним та почесним консулам, народним депутатам, ветеранам, волонтерам та учасникам, дорослим і дітям усім, хто взяв участь у #1000дронівдляУкраїни, адже для наших воїнів найважливіше зараз – це дрони, автівки та інша техніка, яка їм допоможе у боротьбі з агресором!

Всім охочим ще можна долучитись до акції та допомогти військовим отримати собі одну пасочку з рекорду, якщо передати на дрон для 125-ї бригади від 300 гривень”, – пише Бучко.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.