У Львові повернулися до навчання учні ліцею, який був пошкоджений внаслідок ракетної атаки

15 січня близько 800 учнів львівського ліцею «Оріяна» повернулися до навчання.

15.01.2024
У Львові повернулися до навчання учні ліцею, який був пошкоджений внаслідок ракетної атаки

Як повідомили у пресслужбі Львівської міської ради, внаслідок ракетного удару в ліцеї було знищено близько 300 вікон та понад 100 внутрішніх дверей. Наразі майже 80% вікон та дверей вже встановили, решту доставлять цього тижня.

“Діти мали повернутись до навчання 8 січня, але РФ внесла свої корективи, тому навчання стартувало сьогодні. Першими до навчання приступили учні 1-7 класів. Оскільки в цих класах досить багато учнів, старшокласники з 8-11 класів поки залишились на дистанційному навчанні. Згодом ми відновимо й інші кабінети і виведемо старші класи на очне навчання“, — каже директорка ліцею “Оріяна” Ірина Коропецька.

Найбільше в навчальному закладі був пошкоджений корпус, де навчалися учні початкових класів. Директорка каже, наразі важко сказати, коли ця частина ліцею почне функціонувати, адже через суттєві руйнування там не можна швидко провести відновлювальні роботи.

“В початковій школі дуже серйозні пошкодження, наслідки ударної хвилі ще продовжують з’являтись. Точно знаємо, що потрібно буде знести три стіни, забиратимуть перекриття. Також там проблеми з опаленням: ми спустили опалення, коли був сильний мороз, але з цокольного приміщення не вдалось спустити, тому там потріскали труби і відійшли стіни”, – говорить Ірина Коропецька.

Загалом у ліцеї навчається 1260 учнів.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.