У Львові підняли український прапор на найвищому стяготримачі. Відео

23 серпня, напередодні Дня Незалежності, в Україні відзначають День державного прапора.

23.08.2022
У Львові підняли український прапор на найвищому стяготримачі. Відео
Скріншот

У Львові на честь Дня Державного прапора підняли український стяг на найвищому стяготримачі у Львівській області, висота якого понад 50 метрів. Над містом замайорів прапор розміром 8 на 12 метрів. Військовий оркестр з нагоди Дня Державного прапора подарував свій виступ. А на площі, де встановлений стяготримач, митці розмалювали мурал на військово-історичну тематику, пише Радіо Свобода.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.