У Львові лікарі вживили воїну протез у кістку

У Національному реабілітаційному Центрі «Незламні» лікарі протезували воїна особливою методикою. Тепер він другий в Україні пацієнт із вживленим у кістку протезом.

31.07.2023
У Львові лікарі вживили воїну протез у кістку

Про це повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова.

Протез отримав 33-річний Олександр Журавель з Полтави, який з початком повномасштабної війни пішов воювати. Спочатку до місцевої тероборони, а згодом – парамедиком.

Ногу воїн втратив у січні під Соледаром. Тоді під час евакуації пораненого він потрапив під мінометний обстріл. У Дніпрі Олександру ампутували кінцівку. Згодом його перевезли до Києва, де він був два з половиною місяці в реанімації. Тоді лікувався в Чернівцях. А на протезування потрапив до Львова.

Під час перебування воїна в центрі «Незламні» сюди приїздить спеціаліст остеоінтеграційного методу протезування – австралійський лікар Муньєд Аль Мудеріс. Так, Олександр став одним із трьох пацієнтів, яким вживлюють імплант, до якого кріпиться протез, прямо в кістку.

У медзакладі підкреслюють, що така штучна кінцівка має ряд переваг. Адже вона більш чутлива і функціональна у порівнянні з традиційними методами протезування.

За пів року після важкого поранення і втрати ноги парамедик почав ходити.

 

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.