У Львові готують до протезування 31-річного військового

До протезування готується 31-річний військовий з Черкащини Сергій Рибалко. Чоловік втратив ногу біля Вугледару, що на Донеччині.

03.08.2023
У Львові готують до протезування 31-річного військового

Про це розповіли у Першому ТМО Львова.

Військовий отримав поранення в районі Вугледару Донецької області. Коли він з побратимами окопувався — російські військові відкрили вогонь з міномета. Один зі снарядів впав у кількох метрах від Сергія.

“Побачив розірвану ногу, через деякий час все почало боліти. Хлопці вчасно наклали мені турнікет, вчасно мене евакуювали. Побратими пішки на ношах несли мене 2 кілометри”, — говорить Сергій.

Медики кажуть, уламки міни фактично “прошили” все тіло бійця.

“Відтяли ліву ногу, пошматували решту кінцівок, внутрішні органи, а ще спровокували ішемію головного мозку”, — йдеться у повідомленні.

Після евакуації з поля бою Сергія спершу лікували у Дніпрі, потім у Києві. Чоловік тиждень перебував у комі, коли лікарі стабілізували стан Сергія, його доправили його до Львова — для подальшого лікування. У Центрі “Незламні” Сергію провели ще дві операції. Видалили ще один осколок, зараз відновлюють рухливість лівої руки. Нині Сергій готується до протезування. Щодня він займається з фізичним терапевтом, аби покращити координацію рухів. Це потрібно для того, щоб швидше стати на протез.

 

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.