У Львові благодійник зі США відновлює вікна у пошкодженій внаслідок обстрілу школі

15 лютого у приватній школі вибуховою хвилею були вибито понад 50 вікон.

23.02.2024
У Львові благодійник зі США відновлює вікна у пошкодженій внаслідок обстрілу школі
Фото "Суспільне"

Про це повідомляє Zaxid.net.

Нові вікна на місці вибитих встановлюють за гроші благодійників, зокрема благодійні організації Global Empowerment Mission разом із Howard G Buffett Fondation.

Нагадаємо, у Львові 15 лютого росіяни влучили в об’єкт інфраструктури. Зокрема, у житлових будинках, гуртожитку, двох школах та дитячому садочку на вулиці Науковій вибуховою хвилею вибило частину вікон, а також було пошкоджено машини, які були припарковані поруч.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення у Львові через ракетні обстріли були пошкоджені понад 5700 вікон.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.