У Львові біля церкви підпалили контейнер благодійної організації

Невідомі підпалили контейнер на вулиці Максимовича, 2 у Львові.

08.04.2024
У Львові біля церкви підпалили контейнер благодійної організації

Як повідомили у благодійній організації “Спільнота “Емаус – Оселя”, інцидент трапився 7 березня неподалік Каплиці Успення Пресвятої Богородиці.

“Знищити те, що здобувалося важкою працею можна без особливих зусиль, але для чого? Коли людина робить зло іншим, то, насправді, вона робить його і собі теж, адже цей вчинок погіршує світ, який є нашим спільним домом”, – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що небайдужі можуть класти у контейнер одяг, взуття, іграшки та книги, якими вони вже не користуються. Згодом ці речі передають безпритульним.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.