У Львові 5-річному пацієнту виправили вроджений дефект губи

Хлопчик з батьками живе у селі Зимна Вода, що біля Львова. Про вроджену патологію сина – судинну мальформацію батьки дізналася одразу після його народження.

03.04.2024
У Львові 5-річному пацієнту виправили вроджений дефект губи

Як повідомили у Центрі дитячої медицини. Лікарня “Охматдит”, у всьому світі дуже мало лікарів, які займаються такою складною патологією.

“Це була така червона гулька, як вишенька. Ми водили сина на обстеження. Одні казали пити гормональні таблетки, інші казали спостерігати. Ніби-то воно може розсмоктатися само. Із ростом сина воно не збільшувалося дуже сильно. Було не дуже помітне. Лікарі казали, що із часом можна буде хірургічно це забрати”, – розповіла мама Юрчика Марта.

Команда лікарів спільно із американськими фахівцями провели хлопчику склерозування. За допомогою тонкої голки ввели «спеціальний препарат – склерозант» в уражену судину чи конгломерат судин. Минулого тижня медики зробили вже друге склерозування хлопчику.

“У світі дуже мало лікарів, які цим займаються, бо це, насправді, дуже складна та непередбачувана патологія. Це, свого роду, пухлина і важко спрогнозувати як і куди вона буде проростати. Особливо складною є ділянка голови та шиї – вона є небезпечною, так як маленька площа, швидке проростання та гарне кровопостачання”, – розповіла хірург Юлія Хомин.

У подальшому Юрчик буде під постійним спостереженням медиків, адже більшість мальформація потребує лікування впродовж усього життя людини.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.