У Львові 5-річній дівчинці без операції “інноваційно” повернули усмішку

Маленька Анастасійка із Закарпаття у свої 5 років не могла усміхатися, як дівчатка її віку.

04.10.2023
У Львові 5-річній дівчинці без операції “інноваційно” повернули усмішку

Про це повідомив Міжрегіональний центр лікування дітей з розщілинами губи і піднебіння.

Як розповіли лікарі, маленька Анастасійка із Закарпаття не могла посміхатися, як дівчатка її віку, через те, що коли раділа, то була змушена стримувати емоції, інакше новоутворення у правій щічці привертало до себе увагу інших, бо обличчя ставало асиметричним. Дівчинка починала комплексувати і закриватися від друзів. Батьки и приїхали до Львова, адже чули, що тут спроможні дати раду найскладнішим випадкам.

У дівчинки судинна мальформація була у складній ділянці – у товщі жувального мʼяза. Крім того, вона була великою – 3,5 см. Оперувати було небезпечно, адже можна було ушкодити нерв, великі судини і якість життя малечі погіршилася б.

Дівчинку замість операції чекали уколи – лікарі ввели у судинне утворення спеціальну речовину, яка “склеїла” аномальні судини. При цьому здорові судини не страждають. Таких уколів було 3.

Тривало лікування півроку.

“Наша ціль – не дати мальформації інтенсивно рости, наскільки можливо зупинити кровотік, – каже дитяча хірургиня Юлія Хомин. – Ми отримали надзвичайно швидкий, а головне позитивний результат після процедури склерозування мальформацій. Три процедури склерозування повністю зупинили кровоплин мальформацій. Це неймовірно!”

Сьогодні дівчинці про хворобу не нагадує нічого, адже після ін’єкційної склерозуючої терапії не залишається шрамів чи рубців.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.