У Львові прооперували 5-річну дитину із рідкісною кістою носа

Рідкісну патологію виявляють у однієї дитини на сорок тисяч.

27.03.2024
У Львові прооперували 5-річну дитину із рідкісною кістою носа

Про це повідомляє Центр дитячої медицини. Лікарня «Охматдит».

У дитини дермоїдна кіста була досить великою. Вперше хлопчика прооперували в однорічному віці. Тоді кісту видалили лише частково.

Львівські медики забрали кісту повністю зі спинки та під кістками носа. Операція минула успішно. Її робили роноплатичним методом, аби у майбутньому в пацієнта не залишилося шрамів.

Дермоїдна кіста носа – рідкісна патологія, яка трапляється з частотою 1 на 40 тисяч дітей.

З 2016-го року в Центрі дитячої медицини, лікарні «Охматдит» прооперували 14 дітей з дермоїдними кістами. Наймолодшому пацієнту — рік. Чотири втручання провели після операцій в інших клініках. Після втручань діток спостерігають протягом 7-ми років, рецидивів немає.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.