У Львівському медуніверситеті відбудеться зустріч з професором Марінусом ван Айзендорном

Професор Марінус ван Айзендорн прочитає лекцію на тему “Прихильність і травми від одного покоління до іншого: психологічні та нейробіологічні перспективи”.

30.04.2024
У Львівському медуніверситеті відбудеться зустріч з професором Марінусом ван Айзендорном

3 травня у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбудеться зустріч з Марінусом ван Айзендорном, професором Університетського коледжу Лондона (Великобританія), Університету Монаша (Австралія), повідомили у пресцентрі Університету.

Лекцію перекладатиме доцент кафедри неврології Юрій Матвієнко.

Зустріч відбудеться в аудиторії Стоматологічного медичного центру Львівського медуніверситету 3 травня о 15.00 годині.

Організатори запрошують студентів, викладачів, інтернів та аспірантів ЛНМУ імені Данила Галицького.

Довідка

Марінус Ван Айзендорн у 1976 р. закінчив з відзнакою педагогічний факультет в Амстердамському університеті. Через два роки отримав ступінь доктора філософії з відзнакою у Вільному університеті Берліна. Продовжив свою кар’єру у Лейденському університеті (Нідерланди). У 1981 р. став професором цього університету.

Кілька разів був запрошеним дослідником у США та Ізраїлі. У 1990 р. отримав грант від NWO, за допомогою якого створив нову дослідницьку групу. У 1998 р. став стипендіатом Нідерландської королівської академії мистецтв і наук. У 1998 та 1999 роках був деканом факультету суспільних наук.

У 2008 р. отримав ступінь почесного доктора Хайфського університету.

З 2011 р. – член Асоціації психологічних наук. У цьому ж році отримав премію Арістотеля Європейської федерації асоціації психологів. У 2013 р. отримав премію доктора Хендріка Мюллера від Королівської академії мистецтв і наук Нідерландів.

З жовтня 2017 р. є запрошеним професором «Wellcome Trust» у відділенні первинної медичної допомоги та Школі клінічної медицини Кембриджського університету. До 2023 р. – професор загальної педагогіки в Університеті імені Еразма Роттердамського.

Робота Марінуса Ван Айзендорна зосереджена на соціальних, психологічних і нейробіологічних детермінантах виховання та розвитку дитини, з особливим наголосом на прихильності, регуляції емоцій, гіпотезі диференціальної сприйнятливості та жорстокому поводженні з дітьми.

Марінус ван Айзендорн є високоцитованим дослідником, ISI Thomson Reuters у 2016 р. віднесло його до 1% найбільш цитованих вчених у світі з психології/психіатрії за 2004-2014 роки.

Професор Айзендорн є великим прихильником України, висвітлює питання російської агресії на всіх міжнародних наукових форумах, у яких бере участь. Під його патронатом у ЛНМУ імені Данила Галицького виконуються два грантові дослідження.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.