У Львівському медуніверситеті навчаються 172 іноземці

До 17 травня триватимуть підсумкові атестації в іноземних студентів, які у Львівському національному медичному університеті ім. Данила Галицького опановували спеціальність «Медицина».

16.05.2024
У Львівському медуніверситеті навчаються 172 іноземці

Як повідомили у пресцентрі Львівського медуніверситету, в межах другого етапу Єдиного державного кваліфікаційного іспиту – ЄДКІ – студенти демонстрували екзаменаторам свої практичні навички під час ОСКІ.

Традиційно іспит відбувається на 12 предметних станціях, які організовано на базі Навчального імітаційного центру Університету.

Серед 172 іноземців, які навчаються на спеціальності «Медицина», лише 26 осіб (15%) складають іспити онлайн. 85% – а це 146 осіб – складають іспити офлайн.

“ЛНМУ ім. Данила Галицького – практично єдиний медичний університет в Україні, який має такий високий показник навчання студентів та складання ними іспитів безпосередньо в аудиторіях чи спеціалізованих підрозділах”, – йдеться у повідомленні.

Іноземних студентів випускних курсів очікує  підсумкове випробування – Інтегрований тестовий іспит «Крок 2», який вони складатимуть з 21 по 29 травня.

“До речі, відповідно до змін, внесених МОЗ України до Положення про інтернатуру, цього року іноземні громадяни також мають можливість проходити інтернатуру в Україні”, – додали у дописі.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.