У Львівській обласній військовій адміністрації підвели підсумки попередньої кампанії декларування посадовців

Працівники сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату Львівської обласної державної адміністрації узагальнили підсумки декларування працівників за 2021-2022 роки та провели навчання щодо заповнення електронних декларацій.

27.02.2024
У Львівській обласній військовій адміністрації підвели підсумки попередньої кампанії декларування посадовців

За інформацією Національного агентства з питань запобігання корупції 1 млн 547 тисяч декларацій подали публічні службовці всієї України за два роки. Як зазначається, кампанія декларування за 2021 та 2022 роки є унікальною та поки найскладнішою, оскільки в певних випадках одночасно необхідно було посадовцям подати 2, 3 декларації, а інколи – 4.

Враховуючи аналітичні дані, лише 1% посадовців Львівської обласної військової адміністрації не подали декларації, або зробили це несвоєчасно. Це зокрема особи, що вже не перебувають у трудових відносинах з адміністрацією та її структурними підрозділами.

«Декларування доходів – це не просто формальна процедура, а й важливий інструмент у запобіганні корупції та забезпеченні прозорості діяльності органів державної влади. Своєчасне та правильне заповнення декларацій – це відповідальність кожного декларанта та дієвий інструмент, який сприяє утвердженню принципів доброчесності та відповідальності у публічній сфері», – зазначає керівник апарату Тарас Грень.

Зауважимо, що НАЗК визначило ТОП 10 помилок в е-деклараціях загалом по Україні. Працівникам ЛОДА теж акцентували увагу на цих помилках, аби вони не допустили їх у заповненні своїх декларацій у наступних звітних періодах.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.