У Києві правоохоронці познущалися з тернопільської волонтерки, яка поверталася з передової від чоловіка-військового

Волонтерку Алю Ширшину затримала поліція і погрожувала вручити повістку.

28.11.2023
У Києві правоохоронці познущалися з тернопільської волонтерки, яка поверталася з передової від чоловіка-військового

Про це повідомив співзасновник благодійної організації “Голоси дітей” Азад Сафаров.

“Начальник ГУНП міста Києва призначив службове розслідування щодо дій правоохоронців, за результатами якого будуть прийняті відповідні дисциплінарні рішення. Також перепросили за неналежну поведінку поліцейських і пообіцяли стерти з телефона поліцейського сфоткані документи Алі. Ось що сталось раніше: Це Аля, Аля має двох дітей і працює в “Голоси дітей”. Аля щодня допомагає десяткам родин військовослужбовців і ВПО. Чоловік Алі пішов на фронт з 1 дня повномашстабної війни росії проти України і нині перебуває на найгарячішому напрямку. Її чоловік той самий військовий, фото якого в окопі з книжкою Тімоті Снайдера стало вірусним в соцмережах Аля бодай раз на місяць намагається з’їздити до чоловіка, щоб побачити його кілька годин“, – зазеачив Азад Сафаров.

Аля поверталась з Донеччини від чоловіка. Через заметіль автобус затримався на годину. О 00:10 Аля викликала таксі в Києві, щоб добратись додому.

На Подолі її зупинили поліцейські і забрали до відділку давати пояснення. Слідчий зверхньо спілкувався з Алею, питав чи її чоловік в тилу служить, і казав , що випише повістку їй самій, бо за його словами «жінки теж мають воювати».

“Мало того, Алю ще і сфоткали біля лінійки, як справжню злочинницю і перефоткали на особистий телефон її документи. Подільске РУ ГУНП в м. Києві у вас все добре? Ви щось чули про людське ставлення і про розуміння об’єктивних обставин? На фото Аля робить селфі біля лінійки райвідділку, щоб запам’ятати цю дуже дивну ніч”, – відзначив керівник благодійної організації.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.