У Львові судили чоловіка за порушення комендантської години

Шевченківський районний суд Львова оштрафував місцевого мешканця Руслана К. за порушення комендантської години.

14.06.2024
У Львові судили чоловіка за порушення комендантської години

Працівники патрульної поліції зупинили Руслана К. 17 травня 2024 року на перехресті проспекту Чорновола та вулиці Хімічної, повідомляє Lviv.media.

Чоловік їхав вулицею за кермом автомобіля марки Peugeot близько 00:30, і таким чином порушив комендантську годину. Під час розмови з водієм патрульні виявили, що перепустки, яка б дозволяла йому рухатися вулицями міста після 00:00, він не мав.

Правоохоронці склали за фактом порушення адміністративний протокол. Шевченківський районний суд Львова визнав Руслана К. винним у порушенні комендантської години та призначив йому покарання — штраф у розмірі 255 грн. Також чоловік буде змушений сплатити 605 грн судового збору.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.