У Києві дерусифікували 16 міських об’єктів

Загалом у столиці вже перейменували 288 міських об’єктів.

23.03.2023
У Києві дерусифікували 16 міських об’єктів

Депутати Київської міської ради на засіданні 23 березня перейменували вулицю Льва Толстого та площу Льва Толстого, що розташовані в центрі столиці. Про це повідомляється на сайті Київської міської державної адміністрації.

“Зокрема, сьогодні перейменували вулицю Льва Толстого у Шевченківському районі на вулицю Гетьмана Павла Скоропадського. А площа Льва Толстого називатиметься площею Українських Героїв”, – йдеться в повідомленні.

Загалом 23 березня Київрада дерусифікувала ще 16 міських об’єктів, назви яких пов’язані з рф та радянським минулим. Серед них – бульвар та проспекти у Дніпровскому районі.

“Бульвар Перова тепер не бульвар, а проспект із назвою Воскресенський. Проспект Визволителів перейменували на проспект Георгія Нарбута, а проспект Юрія Гагаріна – на проспект Леоніда Каденюка”, – повідомили в мерії.

Нову назву отримала і вулиця Марини Цвєтаєвої в Деснянському районі – тепер вона носитиме ім’я Олександри Екстер. Вулицю Суздальську в Солом’янському районі назвали вулицею Олекси Гірника.

Загалом у столиці вже перейменовано 288 міських об’єктів, назви яких пов’язані з рф чи колишнім СРСР.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.