У Карпатах температура повітря опустилася до 5° морозу

На горі Піп Іван температура повітря опустилася до -5°. На вершині — обмежена видимість та туман.

10.10.2023
У Карпатах температура повітря опустилася до 5° морозу

Про це повідомили на Facebook-сторінці Чорногірського гірського пошуково-рятувального поста.

“Станом на 9:00 10 жовтня на горі Піп Іван Чорногірський — туман, видимість обмежена, швидкість вітру до 4 м/с. Температура повітря — 5° морозу”, — йдеться у дописі.

Рятувальники просять туристів врахувати погодні умови при плануванні подорожей.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.