Маркевич поскаржився, що “Карпати” досі не отримали дозвіл виїхати за кордон

Головний тренер Карпат Мирон Маркевич не може зрозуміти, чому клуби УПЛ отримали дозвіл на виїзд за кордон на відміну від представників нижчих дивізіонів.

22.03.2024
Маркевич поскаржився, що “Карпати” досі не отримали дозвіл виїхати за кордон

Про це повідомляє football24.ua.

“Я вважаю, що несправедливо, тому що немає великої різниці між УПЛ та Першою лігою. Тим більше там би поїхали від сили дві команди. Вийшло так, що 16 команд можуть їхати, а 2, на жаль, не можуть. Не хочу вдаватися в подробиці.

У нас були заплановані дуже хороші товариські матчі – з Валенсією, з Вільярреалом, з Кадісом. Хотіли подивитися там на наших футболістів на такому рівні”, – поділився Маркевич.

Нагадаємо, що взимку Карпати мали намір виїхати на зимові збори до Іспанії, проте клуб не отримав дозвіл на виїзд. “Леви” були змушені обмежитись підготовкою на полях України.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.