У Карпатах прекрасно все… окрім: “Сматрі какой барашек!” і “Пакармі кроліка!”

З майстринею робимо мотанку. Вона скаржиться: два сини на фронті, а тут море туристів з “язиками”.

27.07.2023
У Карпатах прекрасно все… окрім: “Сматрі какой барашек!” і “Пакармі кроліка!”

Місцеві кажуть, що на перших порах ті хоч старалися говорити українською, а зараз всюди чути “язик”. На зауваження відповідь одна: “Ми учімся і стараємся”. Так стараються, що досі не вивчили чим замінити “здрастє”.

Група дітей. Теж белькочуть на “язику”. Моя мама зробила їм зауваження в дусі: “Це український кролик, він по-російськи вас не розуміє”. “Украінськииий”, – перекривлює юне москалятко. Тут же вступають їх чи то мами, чи то вчительки: “Чого це ви до дітей причепилися?” Дійсно, чого? Може того, що воно через 8-10 років нам знову яника, рабіновича чи добкіна приведе до влади?

На виїзді з Яремче тягучка. Посуваємося повільно. Думаємо, що аварія. За якийсь час машини по одній починають відбочувати з колони. Думаємо, що може знають обхідні дороги та ледь не їдемо за ними. Але в цей момент бачимо причину і тягучки, і відбочення: попереду блок-пост з військовими. То ухилянти втікають з колони, щоб раптом після відпочинку в горах не втрапити до війська.

Автор: Ольга Баранецька

Джерело

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.