У Карпатах прекрасно все… окрім: “Сматрі какой барашек!” і “Пакармі кроліка!”

З майстринею робимо мотанку. Вона скаржиться: два сини на фронті, а тут море туристів з “язиками”.

27.07.2023
У Карпатах прекрасно все… окрім: “Сматрі какой барашек!” і “Пакармі кроліка!”

Місцеві кажуть, що на перших порах ті хоч старалися говорити українською, а зараз всюди чути “язик”. На зауваження відповідь одна: “Ми учімся і стараємся”. Так стараються, що досі не вивчили чим замінити “здрастє”.

Група дітей. Теж белькочуть на “язику”. Моя мама зробила їм зауваження в дусі: “Це український кролик, він по-російськи вас не розуміє”. “Украінськииий”, – перекривлює юне москалятко. Тут же вступають їх чи то мами, чи то вчительки: “Чого це ви до дітей причепилися?” Дійсно, чого? Може того, що воно через 8-10 років нам знову яника, рабіновича чи добкіна приведе до влади?

На виїзді з Яремче тягучка. Посуваємося повільно. Думаємо, що аварія. За якийсь час машини по одній починають відбочувати з колони. Думаємо, що може знають обхідні дороги та ледь не їдемо за ними. Але в цей момент бачимо причину і тягучки, і відбочення: попереду блок-пост з військовими. То ухилянти втікають з колони, щоб раптом після відпочинку в горах не втрапити до війська.

Автор: Ольга Баранецька

Джерело

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.