У громадянина РФ на Тернопільщині конфіскували землю

Кременецький районний суд прийняв рішення конфіскувати землю, яка належала громадянину Росії. Ділянка має площу 1,2 гектари.

24.10.2023
У громадянина РФ на Тернопільщині конфіскували землю

Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

Прокурори з’ясували, що росіянин успадкував землю на території Лопушненської громади і не відчужив її упродовж року з часу набуття права власності.

“Не відчуживши ділянку, громадянин Росії порушивши вимоги Земельного кодексу України. Оскільки це є підставою для конфіскації землі, то Кременецька окружна прокуратура звернулася з позовом до суду”, — йдеться у повідомленні.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.