У Франківському медуніверситеті розпочали службове розслідування через російську літературу

Студенти і громадські активісти звернулися щодо факту використання російськомовної літератури, можливої агітації радянського союзу та викладання деяких методів реабілітації, що суперечать рекомендаціям МОЗ України.

20.12.2023
У Франківському медуніверситеті розпочали службове розслідування через російську літературу

Через це звернення в ІФНМУ розпочали службове розслідування, повідомляє пресслужба університету.

Для об’єктивної перевірки та з’ясування всіх обставин щодо проведення практичних занять з дисципліни «Фізична реабілітація при коморбідній патології» з використанням російських та російськомовних джерел, пропагандою недоказової медицини створили комісію з службового розслідування.

Відповідний наказ від 19 грудня 2023 року підписав в.о. ректора ІФНМУ Руслан Козовий.

До 22 грудня комісія повинна здійснити службове розслідування. Голова комісії має подати акт за результатами службового розслідування.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.