У Болгарії визнали законною військову допомогу Україні

Конституційний суд Болгарії відхилив клопотання проросійських депутатів, які вимагали оголосити невідповідним основному закону країни рішення про надання Україні військової допомоги.

08.03.2023
У Болгарії визнали законною військову допомогу Україні
Фото: умовне

Про це повідомляє пресслужба суду.

Постанова про відхилення клопотання була ухвалена дев’ятьма голосами проти одного. 

Справу було відкрито за заявою 50 депутатів від проросійських партій – “Відродження” та Болгарська соціалістична партія (БСП). Вони вимагали визнати неконституційним рішення парламенту про надання військової та військово-технічної допомоги Україні.

Нагадаємо, що парламент Болгарії проголосував за безоплатне постачання українській стороні озброєння, техніки та боєприпасів. Тоді парламентарі вирішили не оприлюднювати перелік наданої військової допомоги, оскільки він містить інформацію про озброєння, яке наявне в Болгарії. Депутати від БСП наполягали на оприлюдненні списку, а також оголосили, що виступлять проти закону у Конституційному суді.

Раніше стало відомо, що Болгарія таємно постачала Україні боєприпаси на початку повномасштабного вторгнення рф.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.