Троє артистів Львівської опери не повернулися з гастролей в Україну

Впродовж трьох тижнів, з 8 до 22 лютого, артисти балету виступали в Естонії та Фінляндії.

29.02.2024
Троє артистів Львівської опери не повернулися з гастролей в Україну

“Із засніжених Естонії та Фінляндії на майже весняну львівську сцену! Запрошуємо на запальний балет «Дон Кіхот» Л. Мінкуса, з яким нещодавно гастролювала балетна трупа Львівської національної опери“, – повідомили на Facebook-сторінці Львівської Національної Опери / Lviv National Opera.

Попри творчі здобутки ці гастролі також завдали колективу балету  кадрових втрат.

З театральних джерел DailyLviv.com стало відомо, що провідний соліст балету Андрій Михаліха (сольна партія Еспадо) і солістка балету Юлія Михаліха-Рома, а також артист балету Богдан Ключник не повернулися разом з колективом в Україну з Фінляндії. Усі троє повідомили про це колег, попрощавшись з ними віртуально.

Оскільки імена подружжя Михаліхів і Ключника вже щезли зі списку балетної трупи на сайті Львівської опери, вочевидь, керівництво театру не сумнівається в тому, що артисти вирішили залишитися за кордоном і надалі працювати там.

На сайті Опери є згадка про те, що з нагоди 120-річчя театру – у жовтні 2023 року – артист балету вищої категорії Андрій Михаліха був нагороджений подякою Львівського міського голови Андрія Садового.

Торік за аналогічних гастрольних обставин залишився в Італії провідний соліст балетної трупи Львівської опери Сергій Ломовицький, який, до речі, у “Дон Кіхоті” танцював партію Санчо Панса.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.