Трамп заявив, що “дозволив би” росії захопити частину України

Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що на місці Джо Байдена домовився б із росією про недопущення повномасштабного вторгнення в Україну навіть ціною окупації додаткових українських територій.

08.03.2023
Трамп заявив, що “дозволив би” росії захопити частину України

Про це повідомляє “Європейська правда”.

В інтерв’ю для ведучого Fox News Шона Хенніті 6 березня, коментуючи події в Україні, Трамп нагадав, як за попередніх президентів росія окупувала частини Грузії та України, а за часів Байдена взагалі отримала “шведський стіл”.

“А за Трампа вони, росія, нічого не захопили. Бо путін розумів, що ніколи б цього не зробив. І це навіть без укладання угоди. Я міг би це зробити. У найгіршому випадку, я міг би домовитися про те, щоб вони (росія) щось захопили. Ви ж знаєте, що (в Україні), є певні райони, які є російськомовними, відверто кажучи, але домовитись можна було б”, – пояснив 45-ий президент.

Коли ввечері 6 березня Шон Хенніті показав уривки інтерв’ю з Трампом у своїй телевізійній передачі, там були вирізані уривки з його пропозиціями дозволити рф захопити частину території України.

У опублікованому інтерв’ю Трамп каже: “Я міг би домовитися”, аудіо швидко пропускає приблизно 30 секунд, перш ніж повернутися до місця, де колишній президент повертається до своєї скарги, що “Китай більше не поважає Сполучені Штати”.

Раніше Трамп, який наразі є головним претендентом на участь у виборах президента США від Республіканської партії, заявляв, що міг би вирішити війну в Україні за 24 години, влаштувавши особисті переговори Зеленського й путіна.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.