Тернопільський суд конфіскував у жінки 20 євро

У жінки конфіскували гроші, бо вона купила валюту не у банку.

20.10.2023
Тернопільський суд конфіскував у жінки 20 євро

Про це йдеться у вироку Тернопільського міськрайонного суду, повідомляють Тернопільські події.

Жінка купила євро не у банку, а у своєї знайомої.

“16 вересня 2023 року о 11 год. 47 хв. громадянка здійснила незаконний обмін валютних цінностей, як засобів платежу, а саме купила у громадянки 20 євро по курсу 40,00 грн. за один євро, за один платіж надала грошові кошти в сумі 800 грн., чим порушила ч.3 ст.6 ЗУ «Про валюту івалютні операції»,за щопередбачено відповідальністьст.162 КУпАП”, – йдеться у матеріалах суду.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.