Світовий банк виділить Україні $200 мільйонів на відновлення інфраструктури

Кошти підуть на відбудову електромережі та систем теплопостачання в Києві, Харкові, Миколаєві, Сумах та містах Чернігівської області.

12.04.2023
Світовий банк виділить Україні $200 мільйонів на відновлення інфраструктури
Фото: умовне

Україна отримає від Світового банку додаткові 200 мільйонів доларів на відновлення енергетики. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Український прем’єр вже підписав відповідну угоду з керівною директоркою Світового банку Анною Б’єрде.

Також у рамках проєкту партнери додадуть ще $300 мільйонів у вигляді грантів та інших видів внесків для того, щоб допомогти Україні відремонтувати енергетичну інфраструктуру.

«За останній рік енергетична інфраструктура зазнала збитків у розмірі $11 мільярдів і є однією з найбільш критичних галузей, де Україна потребує термінової підтримки», — зазначила директор-розпорядник операцій Світового банку Анна Бʼєрде.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.