Суд заарештував президента Української асоціації футболу

Міру запобіжного заходу призначили на два місяці.

29.11.2022
Суд заарештував президента Української асоціації футболу
Фото: Андрій Павелко

Печерський районний суд міста Києва відправив під арешт президента Української асоціації футболу Андрія Павелка.

Про це повідомив журналіст Костянтин Андріюк у своєму телеграм-каналі.

Термін арешту – до 22 січня 2023 року. При цьому Павелко має можливість вийти на волю під заставу. ЇЇ сума складає 9 мільйонів 880 тисяч гривень.

Нагадаємо, за день до цього такий же запобіжний захід було обрано і для генерального секретаря УАФ Юрія Запісоцького.

Раніше Павелко та Запісоцький отримали підозри від Генеральної прокуратури у справі 2018 року про фінансові махінації в рамках діяльності УАФ.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.