Суд в Берліні дозволив російські прапори 9 травня

Поліція оскаржила це рішення у вищому суді.

08.05.2023
Суд в Берліні дозволив російські прапори 9 травня

Адміністративний суд Берліна дозволив демонструвати російські прапори та символіку 9 травня на заході перед меморіалом полеглим радянським воїнам у Тіргартені, що раніше заборонила поліція. 

Про це пише Радіо Свобода.

Заборона спочатку стосувалася як російських, так і українських прапорів біля радянських меморіалів 8 та 9 травня. У п’ятницю суд скасував заборону для української символіки, рішення поліція не стала опротестовувати.

У суботу 6 травня той же суд ухвалив рішення про скасування заборони і для російських прапорів та символіки, проте лише щодо одного меморіалу − в районі Тіргартен на території колишнього Західного Берліна.

Поліція оскаржила це рішення у вищому суді, привівши як аргумент побоювання відкритих конфліктів між представниками російської та української діаспор у Берліні. В апеляції йдеться про бажання “забезпечити гідне поминання солдатів колишньої радянської армії”. Рішення Вищого адміністративного суду очікується у неділю.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.