Суд у Львові заборонив проросійську партію “СПАС”

В Україні заборонили діяльність проросійської політичної партії. Йдеться про «Соціал-патріотичну асамблею слов’ян» (СПАС), яка проводить інформаційно-підривну діяльність на користь Росії.

19.04.2024
Суд у Львові заборонив проросійську партію “СПАС”
На фото лідер партії “СПАС” Едуард Коваленко

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Відповідне рішення ухвалив Восьмий апеляційний адміністративний суд Львова. Лідер “СПАСА” Едуард Коваленко переховується від правосуддя на тимчасово окупованій Херсонщині, де контактує з ФСБ. За вказівкою російської спецслужби він та його партійні соратники публічно виступають на підтримку агресивної війни проти України. Зокрема, вони агітують місцевих жителів підтримати агресора та приєднуватись до лав його збройних угруповань.

Також прихильники рашизму виступають перед росЗМІ нібито від імені «пересічних громадян» України та виправдовують російські воєнні злочини.

У вересні 2022 року слідчі Служби безпеки заочно повідомили Коваленку про підозру в державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану за попередньою змовою групою осіб.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.