Львівський суд заборонив діяльність проросійської партії “Наш край”

Восьмий апеляційний адміністративний суд (ААС) у Львові задовольнив позовні вимоги Міністерства юстиції та заборонив діяльність політичної партії “Наш край”.

20.06.2024
Львівський суд заборонив діяльність проросійської партії “Наш край”

Про це повідомляє Судова влада України.

Зазначається, що колегія суддів Восьмого апеляційного адміністративного суду завершила розгляд адміністративної справи про заборону політичної партії “Наш край”.

Судом було задоволено позовні вимоги Міністерства юстиції України і тепер діяльність політичної партії в Україні заборонена, а майно, кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передано у власність держави.

“Звертаємо увагу на те, що повний текст рішення по справі про заборону політичної партії буде оприлюднений на офіційних сайтах Міністерства юстиції України та Верховної ради України”, – додали у суді.

“Наш край”

Політична партія, зареєстрована 23 серпня 2011, під назвою “Блокова партія”. У 2014 році була перейменована на “Наш край”, а у 2015 році партію презентували на загальнонаціональному рівні як “нову політичну силу місцевих лідерів та господарників, які не бажають брати участь у політичних іграх та інтригах”.

Співголовою партії були Антон Кіссе, Сергій Шахов та Олександр Мазурчак. Партія просувала проросійські наративи у суспільстві.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.