США закликали Туреччину обмежити експорт в росію

Вашингтон закликав Анкару обмежити постачання товарів до росії, оскільки вони можуть бути використані у війні проти України. 

02.03.2023
США закликали Туреччину обмежити експорт в росію
Фото: умовне

Як пише Bloomberg, заступник міністра фінансів США з питань тероризму та фінансової розвідки Браян Нельсон зустрівся з турецькими посадовцями, щоб обговорити побоювання США щодо зростання експорту американських товарів до рф. Він закликав Анкару обмежити потік товарів, які російська оборонна промисловість може використовувати для продовження війни в Україні.

Зазначається, що у період із березня по жовтень 2022 року десятки турецьких експортерів відправили до рф товарів на близько $800 мільйонів, зокрема й електроніки на суму 80 мільйонів доларів.

Зазначимо, Туреччина поглибила свої економічні та торговельні зв’язки з рф, чому сприяли міцні особисті відносини між президентом Ердоганом та путіним. Ердоган, який претендує на ще один президентський термін на виборах у травні звернувся за фінансовою підтримкою до рф, щоб допомогти впоратися з неспокійним періодом економіки.

 

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.