США схиляються до того, щоб відправити Україні танки Abrams

Про це можуть оголосити вже цього тижня.

25.01.2023
США схиляються до того, щоб відправити Україні танки Abrams
Фото: Abrams

Про це повідомляє американське видання The Wall Street Journal із посиланням на представників адміністрації США.

“Це оголошення стане частиною ширшої дипломатичної домовленості з Німеччиною, за якою Берлін погодиться надіслати меншу кількість власних танків Leopard 2, а також схвалить постачання більшої кількості танків німецького виробництва Польщею й іншими країнами”, – уточнює видання.

Це дозволило б розв’язати розбіжності між США, Німеччиною й іншими європейськими країнами щодо надання Україні танків у момент ключового етапу війни, адже Київ готує контрнаступ, щоби повернути українські території, а росія мобілізує війська для власних операцій.

Видання зазначає, що зміни в позиції США сталися після розмови 17 січня між президентом Байденом і канцлером Німеччини Олафом Шольцом.Тоді Байден погодився розглянути можливість надання танків Abrams всупереч позиції Пентагону щодо доцільності відправлення американських танків в Україну в умовах відсутності бази для обслуговування й ремонту, а також з огляду на використання авіаційного пального для Abrams.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.