США нададуть Україні 31 танк M1 Abrams

Це допоможе сформувати танковий батальйон.

25.01.2023
США нададуть Україні 31 танк M1 Abrams
Фото: M1 Abrams

Про це 25 січня оголосив президент США Джо Байден.

“Сьогодні я оголошую, що США передадуть Україні 31 танк Abrams, що дорівнює одному українському батальйону”, – сказав американський лідер, додавши, що ухвалив таке рішення за рекомендацією очільника Пентагону Ллойда Остіна.

Американський президент зазначив, що США почнуть навчання українських танкістів якомога швидше. Проте, за його словами, на навчання та інтеграцію американських машин в українську армію знадобиться час.

Байден також подякував Німеччині за рішення передати Україні танки Leopard і дозвіл робити це іншим країнам. Глава Білого дому вкотре наголосив, що Захід у підтримці України згуртований — попри сподівання росії.

Нагадаємо, Німеччина схвалила реекспорт танків Leopard в Україну з країн-партнерів. Також країна надасть Україні роту Leopard 2 (14 танків).

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.