Скажіть, де є людяність в тих людей, які скакали і втікали на самокатах, коли “дорізали” мою маму?

Сьогодні, 16 жовтня, об 11.50 перестало битися серце моєї мами Ганни. Вона прожила 78 років. Померла насильницькою смертю. Зарізали цигани 9 жовтня, коли вона поверталася з дачі в 19.45 вечора.

17.10.2023
Скажіть, де є людяність в тих людей, які скакали і втікали на самокатах, коли “дорізали” мою маму?

Напевне багато хто цю новину читав, і вона набула розголосу, бо стосується безпеки і життя багатьох людей, які мешкають в районі Голоско. Навпроти наших будинків є ліс і досить недавно там заселилися цигани. Вони і почали розбиратися тут хто головніший, і влаштовувати свої “забави”. Я думаю мешканці будинку будуть час від часу когось їм віддавати в “жертву”, якщо не будуть в змозі зорганізуватися і прогнати їз світ за очі. Це не їхня територія. Наші захисники воюють за українську територію – для того, щоб тут вбивали українців на вулицях нашого Львова? Думаю це питання має вирішити закон та наша громада.

Я є викладач, вчитель. Перше, що я виховую в молодих людях – людяність. Скажіть, де є людяність в тих людей, які скакали і втікали на самокатах, коли “дорізали” мою маму? Ви думаєте, що така доля не може спіткати Ваших батьків, братів і дітей? Бачите, що хтось лежить на землі, викликайте швидку. Це напевно більше зауваження до викладачів, вчителів Української академії друкарства, інституту фізкультури, які є в моїх друзях. Наші студенти безпорадні. Вони при вигляді крові втікають щосили геть! Кажу так, бо мала такі історії на своїх заняттях. Наші діти та і дорослі – безповідальні “зайці”! Ми вчимо, неясно що і чого. Але не того, щоб бути людьми – цивілізованими ЛЮДЬМИ.

Про організаційні питання я тут повідомлю пізніше.

Марія Назаркевич

Джерело

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.