У Тернополі під час пожежі загинула жінка

Загиблій жінці було 40 років.

07.02.2024
У Тернополі під час пожежі загинула жінка

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Тернопільській області.

Загибла — мешканка квартири, що горіла.

Пожежа сталася на вулиці Протасевича на першому поверсі п’ятиповерхового будинку.

“На місці події рятувальники знайшли жінку без ознак життя. Вогонь пошкодив облицювання стін і стелі в кімнаті, знищив речі домашнього вжитку. Рятувальники вогонь загасили”, — йдеться у повідомленні.

Зараз експерти встановлюють причину загоряння і підраховують збитки.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.