Садовий пояснив ситуацію з надвисокою зарплатою свого заступника його відрядженням за кордон

Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, що інформація про те, що його перший заступник Андрій Москаленко щомісяця отримує зарплату 150 тисяч гривень – брехня та маніпуляція.

09.01.2024
Садовий пояснив ситуацію з надвисокою зарплатою свого заступника його відрядженням за кордон

“Комусь дуже хочеться, щоб чиновники не порушували радянських традицій: зарплату треба отримувати малу, а от красти вже скільки зможеш винести.

В нас це так не працює. У Львові директор школи отримує на руки до 40 тисяч гривень, висококваліфікований лікар, чи керівник медичної установи може офіційно отримувати до 100 тисяч гривень. А от заступник міського голови, який несе відповідальність за мільярдний бюджет чомусь має бути бідним і думати не про місто, а як дожити до наступної зарплати“, – зазначив Садовий.

За словами міського голови Львова, за минулий рік на його очорнення було витрачено мільйони гривень, брудом обливали найбільші та найменші анонімні канали. Садовому на це байдуже, однак гнобити людей, які працюють на місто, він не дозволить.

“Інформація про те, що мій перший заступник Андрій Москаленко щомісяця отримує зарплату 150 тисяч гривень – брехня і маніпуляція. Його щомісячний дохід від 45 до 55 тисяч. У листопаді він отримав відрядні, які перед тим витратив на поїздку за кордон. Це ще + 14 тисяч гривень, а привіз для Львова 100 тисяч євро грантової підтримки за перемогу у конкурсі Європейська столиця інновацій“, – розповів Садовий.

Також мер Львова додав, що Москаленко отримав одноразову річну матеріальну допомогу – 59 тисяч гривень, більшу частину якої витратив на виготовлення британської візи.

“Може когось це здивує, але віза на 5 років коштує майже 1 тисячу фунтів.

Підозрювати у корупції треба чиновників, які працюють на голі оклади, але живуть своє найкраще життя і навіть не знають, яка у них офіційна зарплата“, – підсумував Садовий.

Нагадаємо, у листопаді 2023 року заступнику міського голови Львова з економічного розвитку Андрію Москаленку нарахували 147 192,99 грн заробітної плати, що що у 8 разів більше зарплати президента України Володимира Зеленського. На запитання, чому так, заступник мера не дав чіткої відповіді, а почав розповідати щось про допомогу військовим. Цифри з запитів, які дав сам Москаленко з даними журналістів не збігаються.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.