Заступник Садового отримує зарплату у 8 разів більшу, ніж президент

У листопаді 2023 року заступнику міського голови Львова з економічного розвитку Андрію Москаленку нарахували 147 192,99 грн заробітної плати, що що у 8 разів більше зарплати президента України Володимира Зеленського.

05.01.2024
Заступник Садового отримує зарплату у 8 разів більшу, ніж президент

Про це повідомила Корупція. інфо.

“Стало відомо, що зарплата любимчика Садового насправді становить 150 тис. в місяць, що у 8 раз більша, ніж в президента. На запитання, чому так, заступник мера міста Лева почав щось мямлити про допомогу військовим, однак чітку відповідь не дав. Цифри з запитів, які дав сам Москаленко та з даними журналістів не збігаються від слова взагалі”, – зазначили журналісти.

У декларації Андрій Москаленко клявся, що торік заробив 986 тис. грн у виконавчому комітеті Львівської міської ради. У 2020 році він заробив 861 285 грн, у 2019 році роботу у мерії йому заплатили 959 546 грн.

Його дружина Катерина Москаленко теж працює у Львівській міській раді у департаменті «Адміністрація міського голови». Минулого року вона заробила 404 тис. грн.

Жодних інших доходів подружжя не задекларувало.

Нової нерухомості у посадовця не з’явилось. Андрій Москаленко досі володіє частками двох квартир у Львові площею 72,6 та 73 кв м. Власного помешкання не задекларувала й Катерина Москаленко, натомість вона є власницею гаража у Львові.

Ні посадовець, ні його дружина не мають, ні автомобіля, ні жодних заощаджень, ні земельних ділянок чи будь-якого іншого майна або цінностей.

Чи нормально це, на думку слуг Садового, отримувати такі космічні суми, поки українці збирають копійки на армію та ледве закривають необхідні збори?

До слова, посадовий оклад Андрія Садового склав менш як шість тисяч (5963,64 грн). Утім місячна зарплата мера Львова у 12 разів більша, ніж оклад. Туди, зокрема, увійшла премія (12,5 тис. грн), а за час перебування у відрядженні та участь у сесії Садовий отримав понад 48 тисяч гривень.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.