Релігійні та соціальні організації у Львові звільнили від орендної плати за землю

Львівська міська рада ухвалила рішення звільнити від сплати оренди за землю у 2024 році організації, які надають освітні послуги та підтримку з реабілітації.

29.03.2024
Релігійні та соціальні організації у Львові звільнили від орендної плати за землю

У Львівській міськраді зазначили, що в умовах воєнного стану, ці організації працюють над створенням всебічних можливостей для допомоги найменш соціально захищеним людям, зокрема, надають послуги дітям та молоді з важкими особливостями розвитку.

«Таку практику звільнення від орендної плати Львівська міська рада має вже багато років поспіль. Адже це ті організації, які постійно працюють над різними релігійними, соціальними та освітніми проєктами, які скеровані на максимально якісну і всебічну допомогу нашим мешканцям», – наголошує керівник департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко.

Список релігійних та освітньо-соціальних організацій, які у 2024 році звільнені від орендної плати за землю:

-Релігійна громада Української греко-католицької Церкви парафії Святого Духа на вул. М. Коперника, 36.

-Релігійна організація «Релігійна громада Української греко-католицької Церкви парафії Зіслання Святого Духа» на вул. Зеленій, 106.

-Курія Львівської Архиєпархії Української греко-католицької на вул. Є. Озаркевича, 4.

-Місія «Центр студентського капеланства» Української греко-католицької Церкви на вул. Конотопської – вул. Природної.

-Релігійна організація «Монастир Згромадження Оріоністів» Української греко-католицької Церкви – при встановленні земельного сервітуту на земельну ділянку на вул. В. Липинського.

-Благодійна установа «Навчально-реабілітаційний центр «Джерело»» на просп. Червоної Калини, 86-А.

-Львівська міська громадська організація «Спільнота взаємодопомоги «Оселя»» на вул. Галицькій, 12-А у м. Винники.

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.