Ексдружина Дубневича поновила оренду землі в центрі Львова

Підприємиця користувалась ділянкою з 2004 року, однак після закінчення договору оренди у 2014 році не продовжила його й через суд сплатила ЛМР штраф.

17.05.2024
Ексдружина Дубневича поновила оренду землі в центрі Львова

Депутати Львівської міської ради погодили розробку документів на поновлення оренди землі в центрі Львова екс-дружині нардепа Ярослава Дубневича – Наталії Дубневич, повідомляє Zaxid.net.

Йдеться про земельну ділянку площею 0,033 га на пл. Соборній, 12а, де розташовані офіси, магазини та частково ТРЦ «Роксолана». У 2004 році Львівська міськрада передала цю ділянку в оренду тодішній дружині нардепа Ярослава Дубневича Наталії Дубневич в оренду на 10 років для обслуговування будівлі площею 1339,1 м2, що з 2006 року перебуває у її власності.

Однак після закінчення терміну оренди у 2014 році Наталія Дубневич не продовжила термін дії договору оренди й фактично у 2014-2023 роках користувалася нею незаконно. У 2023 році Львівська міськрада через суд стягнула з орендарки майже 65 тис. грн за користування землею без відповідних документів у період із вересня 2021 до вересня 2022 року. Це рішення Галицького райсуду Львова Наталія Дубневич в апеляційному суді не оскаржувала.

16 травня 2024 року депутати Львівської міськради надали Наталії Дубневич дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення цієї ж ділянки для обслуговування нежитлового будинку з офісами, аптекою та кафе. Після цього, ЛМР визначить річний розмір орендної плати та на одному з наступних пленарних засідань затвердить земельну документацію на оренду ділянки на пл. Соборній, 12а.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.