Питання риторичне – чи є корупція в Україні? А в світі? Вона є всюди

Це не виправдання корупції в нашій державі. Це варіант, коли хочеться, аби ви подумали над гіперболізацією цієї проблеми. Ще один різновид ІПСО задля скорочення постачання зброї в Україну. Недовіра.

31.10.2023
Питання риторичне – чи є корупція в Україні? А в світі? Вона є всюди

Так, корупція є. Але, як каже Зеленський, інформація про її рівень сильно перебільшена. Скільки вже іноземних емісарів- борців і перевіряючих сюди приїздило, оцінити підстави цього гвалту. Їхні голоси, що це не зовсім так, як це роздувають у ЗМІ різних рівнів, просто тоне у хвилі внутрішнього і зовнішнього хайпу.

Часом не розумію – ми хочемо підтримки світу чи самогубства, але з лайками в соцмережах та зашкальними переглядами в інтернет-змі?

Мудро аж ніяк не виглядаємо. Мали, що мали, бо був високий рівень довіри. Покричали разом із російською пропагандою і маємо, що є. На подив закордонних експертів. Такий прикрий шлях до самогубства немудрих мешканців країни, якій весь світ намагається допомогти вижити…

Світлана Хитрова

Джерело

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.