Про підозру повідомили ексміністру енергетики Насалику

Йому інкримінують підписання збиткових для держави угод на 1,5 млрд грн.

01.02.2023
Про підозру повідомили ексміністру енергетики Насалику
Фото: Ігор Насалик

Державне бюро розслідувань повідомило про підозру колишньому очільнику Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Ігорю Насалику. 

Про це повідомляє “Бабель”, посилаючись на джерела у правоохоронних органах. 

Насалика підозрюють у підписанні збиткових для держави угод з розмитнення газу в інтересах олігарха Дмитра Фірташа на 1,5 мільярда гривень.

Ігор Насалик — український політик, народний депутат III, IV і VIII скликань, ексміністр енергетики і вугільної промисловості (обіймав посаду з 2016 по 2019 рік). Тричі був міським головою Калуша на Івано-Франківщині.

Нагадаємо, посадовцю Міноборони повідомили про підозру через закупівлю неякісних бронежилетів на понад 100 млн грн.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.