Експосадовець на Львівщині завдав збитків державі на 400 тис. грн

Заступнику директора одного з державних вугільних підприємств Львівської області повідомили про підозру.

27.03.2024
Експосадовець на Львівщині завдав збитків державі на 400 тис. грн

Про це повідомляє Поліція Львівської області.

Колишній посадовець державного вугільного підприємства на Львівщині не провів належного цінового дослідження ринкової вартості пального. Внаслідок цього підприємство закупило пальне за завищеними цінами. Після виявлення цього факту, ексзаступник директора не розірвав договору з постачальником.

Через неналежне виконання своїх обов’язків обвинувачений завдав державному підприємству збитків на загальну суму майже 390 тис. грн.

Колишньому посадовцю повідомили про підозру у службовій недбалості.

Наразі правоохоронці завершили досудове розслідування та передали матеріали справи до суду. Обвинуваченому загрожує від двох до п’яти років позбавлення волі з забороною обіймати певні посади.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.