Президент Литви звинуватив Китай в намаганні зробити війну проти України ще більш кровопролитною

Науседа не бачить ознак того, що Пекін дійсно хоче дотримуватися нейтрального статусу.

15.03.2023
Президент Литви звинуватив Китай в намаганні зробити війну проти України ще більш кровопролитною

Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що роль Китаю у війні проти України швидше деструктивна, ніж конструктивна. Під час інтерв’ю LRT він заявив, що вважає, що Китай підтримує повномасштабне вторгнення рф в нашу країну, передає ZN.ua.

“На жаль, я бачу, що мета Китаю – продовжити цю війну (в Україні – ред.), зробити її ще більш кровопролитною. У цій ситуації Китай таємно або відкрито підтримує росію”, – заявив він.

Науседа не бачить ознак того, що Пекін дійсно хоче дотримуватися нейтрального статусу. 

“Дуже важко повірити, що Китай може відігравати роль посередника між двома країнами. Якби він був хоча б нейтральним, я міг би уявити собі такий статус, але зараз я не бачу такої можливості. На цей момент я оцінюю і бачу роль Китаю як швидше деструктивну, ніж конструктивну”, – додав він.

 

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.