Президент ФК “Львів” хотів продати клуб

Президент “Львова” Богдан Копитко взимку намагався продати клуб

10.04.2023
Президент ФК “Львів” хотів продати клуб

Про це повідомляє журналіст Михайло Співаковський у програмі “ТаТоТаке”, передає football24.ua.

Придбати “синьо-золотих левів” готовий був бізнесмен Роман Михайлів (який має певний стосунок до спортивної школи Львова). Згідно з домовленостями, вартість угоди мала становити 2 мільйони євро, однак в останній момент Копитко збільшив ціну на 500 тисяч, і переговори зірвалися.

Як наслідок, Михайлів став власником іншого клубу – тернопільської Ниви – і тепер ставить завдання перед командою потрапити у перехідні матчі за вихід в УПЛ.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.