Футбольний клуб “Львів” припиняє існування

ФК “Львів” вже не гратиме в останньому турі УПЛ.

22.05.2023
Футбольний клуб “Львів” припиняє існування

Футбольний клуб “Львів” припинить своє існування, повідомляє “Футбол ТІМЕ”. Зазначається, що президент клубу Богдан Копитко з 1 червня припиняє спонсорувати команду. До цього часу гравців попросили забрати з бази всі свої речі.

Олексій Боровиков, який прийшов у команду на початку 2023-го року на посаду почесного президента клубу і був покликаний врятувати команду від вильоту, вже покинув клуб і повернувся в США, громадянином яких він і є. Не працює і сайт клубу.

Львову залишилось провести ще два матчі: з Чорноморцем та Інгульцем. А на останню гру сезону з Колосом, яка відбудеться 3 червня, команда вже не поїде.

Наразі Львів посідає у турнірній таблиці УПЛ останню сходинку і втратив всі шанси залишитись в еліті.

Нагадаємо, у квітні президент ФК “Львів” хотів продати клуб.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.