Прем’єрка Молдови висловилася про падіння ракети на території країни

Молдова робить усе можливе для того, щоб тримати ситуацію під контролем.

05.12.2022
Прем’єрка Молдови висловилася про падіння ракети на території країни
Фото: прем'єрка Молдови Наталія Гаврилиця

Про це повідомляє видання NewsMaker.

“Мені повідомили, що прикордонники виявили частини ракети біля Бричан. Прикордонна поліція посилила контроль і оточила зону, де впала ракета. Крім того, Moldelectrica попередила про можливі відключення електроенергії”, – заявила Наталія Гаврилиця.

Вона наголосила, що Молдова засуджує російські атаки на громадянську інфраструктуру України та підтримує український народ.

“Я і мої колеги робимо все можливе, щоб тримати ситуацію під контролем і не допустити ризикованих для наших громадян ситуацій”, – додала Гаврилиця.

Згодом Міністерство внутрішніх справ Молдови повідомило, що після спеціалізованих технічних перевірок ризики вибуху у районі знайденої ракети були виключені.

Фахівці-вибухотехніки оглянули корпус ракети та ще 4 її елементи, виявлені на різних ділянках. Згідно з оцінкою експертів, вибухонебезпечних речовин там немає.

Наразі надзвичайники Молдови допомагають спеціалістам продовжувати дослідження на місці.

Знайдені уламки ракети зібрали та відправили до Прокуратури з питань боротьби з організованою злочинністю та особливих справ (PCCOCS).

Нагадаємо, під час масованої атаки Росії 5 грудня, на територію Молдови впала ракета. Пізніше у МЗС України закликали якнайшвидше надати Україні сучасні системи протиракетної та протиповітряної оборони, які унеможливлять подальші ракетні обстріли з боку РФ.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.