Прем’єр-міністр Угорщини назвав Закарпаття “давньою угорською землею”

Однак це вирізали з етеру.

08.05.2023
Прем’єр-міністр Угорщини назвав Закарпаття “давньою угорською землею”

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав Закарпаття “давньою угорською землею” в інтерв’ю радіо Kossuth. Про це повідомляє видання Media1.

“Втрати українців – це наші втрати… Там живуть і угорці, частина України – це давня угорська земля, яка тепер належить Україні, і угорці існують там як корінне населення”, – сказав Орбан.

Однак цю частину було вирізано з остаточного запису, який було завантажено на YouTube.

Орбан також сказав, що угорці в Закарпатті “не іммігрували, їх не занесло туди вітром. Вони завжди там жили, це їхня батьківщина, це їхня земля. Вони теж гинуть на війні. Страждання України – це також страждання угорців, які живуть там. Тому ми, угорці, принаймні подвійно мотивовані… принести мир до України. Тому ми завжди шукаємо можливості зробити свій внесок у справу миру”.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.