Працівникам медзакладів Львова нагадали про заборону використання російськомовного культурного продукту

29 листопада представники Міжвідомчої робочої групи при Львівській ОВА провели роз’яснювальну роботу серед адміністративного персоналу та працівників закладів охорони здоров’я різного спрямування у м. Львові.

29.11.2023
Працівникам медзакладів Львова нагадали про заборону використання російськомовного культурного продукту

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Зокрема, відповідну роботу провели у Львівській обласній клінічній лікарні, Клінічному центрі дитячої медицини, Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні, Львівському обласному клінічному діагностичному центрі, Львівському обласному центрі служби крові, Львівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

«В нас бували різні ситуації, але завжди персонал – лікарі, медичні працівники та інші наголошують на тому, що спілкуються державною мовою!», – розповіла заступник генерального директора з кадрової роботи та юридичного забезпечення Львівської обласної клінічної лікарні Зоряна Сорочинська.

«Все російське вбиває! Війна з росією триває також і в інформаційному просторі. І ми вкотре наголошуємо на це не тільки підприємцям Львівщини, але й комунальним закладам, куди часто можуть звертатись за послугами ті, хто досі використовує у побуті російську. Також ми закликаємо керівників нагадувати своїм працівникам про дію мораторію, не порушувати закон та не піддаватись впливу клієнтів, які спілкуються російською мовою. Надалі такі роз’яснювальні рейди триватимуть і в інших закладах охорони здоров’я», – зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун.

До слова, з 2018 року на території Львівщини діє Мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.