Міжвідомча робоча група наголосила перевізникам на Львівщині про заборону російськомовного контенту

Сьогодні, 17 серпня, представники Міжвідомчої робочої групи щодо проведення системної роз’яснювальної роботи про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області спільно з управлінням транспорту та зв’язку Львівської ОВА відвідали з робочим візитом Львівське АТП-14631 та Автовокзал «Північний» (АС-2).

17.08.2023
Міжвідомча робоча група наголосила перевізникам на Львівщині про заборону російськомовного контенту

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, зокрема зустрілись з заступницею директора з перевезень Львівського АТП-14631 Оксаною Осєчко.

Під час зустрічі наголосили на важливості дотримання мораторію у громадському транспорті, а також передали інформаційні листівки та наліпки, які вже зовсім скоро розмістять у автобусах та маршрутних таксі на напрямках приміських маршрутів, які обслуговує АТП-14631.

«Ми систематично проводимо з водіями нашого підприємства роз’яснювальну роботу щодо заборони аудіо та відео російською мовою у пасажирському транспорті. Раді долучитись до загальнообласної ініціативи та стати ще одним майданчиком для нагадування мешканцям Львівщини про те, що все російське вбиває!» – наголосила Оксана Осєчко.

Також, відповідні наліпки розмістили на автобусних маршрутах Автовокзалу «Північний» (АС-2).

«На Львівщині ми продовжуємо позбуватись всього російського та старого радянського. росія десятками років впливала на нашу свідомість через культуру, зокрема музику. Тому вкотре наголошуємо, що публічний простір має бути вільний від культурного продукту окупантів. Не виключенням є і громадський транспорт Львівщини. Надалі плануємо провести відповідні рейди і в інших АТП та АС Львівщини», – зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун.

Коментарі

11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.